Téma: Zajímavá videa

Video: A/B testování v praxi

Jak jistě víte, pořádáme pravidelně setkání Web Analytics Wednesday (WAW), na kterém se potkávají lidé spjatí s analytikou na webu – od kovaných analytiků, přes grafiky až po marketéry. Tentokrát mělo setkání podtitul A/B testování webů se zaměřením na praktické zkušenosti s testováním. Jedním z přednášejících byl také Martin Snížek, spoluzakladatel Optimics, který má s testováním mnohaleté zkušenosti. Na konkrétních příkladech testů (mimojiné i z vlastní praxe) vysvětloval co a jak zafungovalo a na co si dát u testování pozor.

Pokud jste na WAWu nebyli, máte příležitost se na přednášky Martina Snížka a Josefa Hose (AVAST Software) podívat na videu.

Martin Snížek (Optimics): Jak zařídit, aby vaše A/B testy přinášely výsledkyJosef Hos (AVAST Software): Freemium v praxiSouvisející články:

Post to Twitter  

Napište první komentář!

Barry Schwartz: Paradox volby

Přinášíme vám překlad unikátní přednášky amerického psychologa Barryho Schwartze o paradoxu volby. Paradox volby má velké implikace pro návrh a prodejní schopnosti všech webů, ostatně posuďte sami:Možná to sami znáte: narodilo se vám dítě a potřebujete autosedačku. Ne ale obyčejnou autosedačku, vaše dítě musí být v bezpečí! Jenže jak si vybrat, když na trhu je k dispozici asi tak 384 různých autosedaček?

Pokračování »

|
Newsletter

Přihlaste se do našeho e-mailového magazínu a každý měsíc obdržíte užitečné články a studie přímo do vaši schránky!

Více

RSS článků
Krátce z Twitteru Sledujte nás na Twitteru

Sledujte nás na Twitteru