Články a studie

Pravidelně píšeme články, které vám prakticky pomohou s optimalizací výkonnosti vašeho webu, webovou analytikou, s výzkumem a s návrhem webu. Snažíme se být vašimi průvodci, přinášet praktické poznatky a pokrývat aktuální trendy.

Případové studie a návody

Online analytika na novém webu Hypoteční banky (PDF)

V roce 2013 spustila Hypoteční banka redesignované weby Hypotecnibanka.cz a Hypotekapowebu.cz, na kterých kromě řady dalších inovací využívá online analytiku k sofistikovanému vyhodnocování kampaní a chování zákazníků online.

Zvýšení konverzního poměru i počtu pojistek přes web (PDF)

Poznejte, jak ČSOB Pojišťovna zvýšila své online prodeje díky spuštění nové aplikace pro sjednání pojištění a úpravě produktu na míru zákazníkům.

A/B testování – kompletní průvodce

Začít s A/B testováním vám pomůže náš kompletní průvodce: kromě základů se naučíte, kde najít ty správné hypotézy pro zlepšení výsledků webu, a ukážeme vám 7 konkrétních oblastí na stránkách, které A/B testovat jako první.

Optimalizace webu Kentico Software

Poznejte v naší detailní případové studii, jakým způsobem jsme dokázali během měsíce několikanásobně zvýšit obchodní výsledky webu firmy Kentico!

Optimalizace kalkulačky na webu Direct Pojišťovny

Přečtěte si, jak jsme postupovali při optimalizaci kalkulačky na webu Direct Pojišťovny, a jakých jsme dosáhli výsledků!

Nasazení Omniture SiteCatalyst v ČSOB Pojišťovně (PDF)

Prohlédněte si, jak ČSOB Pojišťovna lépe porozuměla svým zákazníkům a díky Omniture SiteCatalyst splnila letní plán online prodeje cestovního pojištění na 124 %.

Odebírejte naše články e-mailem!

Kromě publikování na blogu posíláme našim čtenářům jednou měsíčně nové články a studie e-mailem. Zapište se k jejich odběru také:

Při zápisu k odběru našich článků vám také zdarma poskytneme naši 40stránkovou publikaci, která vás provede přípravou a návrhem webu, který dobře prodává.

Ukázkové číslo

Váš e-mail nezneužijeme ani nepředáme třetí osobě. Z odběru článků se dá kdykoliv odhlásit odkazem na konci každého e-mailu.

Náš twitter Krátké zprávy z našeho twitteru

Sledujte nás na Twitteru      Twitter Jiřího Brázdy

Web Analytics Wednesday

Web Analytics Wednesday Pravidelně pořádáme setkání zaměřené na využití webové analytiky v businessu Web Analytics Wednesday.

Prezentace a fotky z minulých akcí, registrace na příště


Přednášky a články v médiích

Google Analytics Premium Authorized Reseller

Získali jsme oficiální status Google Analytics Premium Authorized Reseller a rozšiřujeme tak naši spolupráci a partnerství s Google Analytics.

Přednášíme na LIM

Martin Snížek povede den věnovaný optimalizaci výkonnosti webu na Létu s internetovým marketingem, 5denní akci pro internetové marketéry.

Fotky z červnového WAW

Fotky z červnového Web Analytics Wednesday najdete na našem facebooku.

Předprázdninové setkání analytiků

Dne 26.6. pořádáme další Web Analytics Wednesday, tentokrát na téma Tag management.

Přednáška na Internet Advertising Conference 2013

Jiří Brázda bude 25.4. přednášet na Internet Advertising Conference (IAC) o efektivitě PPC reklamy ve vyhledávačích.

Přednášíme na SmithNovak

Martin Snížek bude 21.3. přednášet na akci SmithNovak Web Surgery pro finanční služby o webové analytice a zlepšování výkonu webu.

Další


Marketing&Media  E15  Lupa.cz
eMetrics Smith&Novak WebExpo OpenCoffe Club Admaz