Ahoj, já jsem Jakub!

data retard2 (1)

(to jsem já ve firemním tričku!)

V Optimics pracuju jako JS vývojář – stavím vlastní trackery, realizuju pokročilé implementace Google Analytics, Google Tag Manger nebo Dynamic Tag Manager, propojuju analytické nástroje a jejich data, hraju si s Raspberry Pi nebo Estimote Beacons, a vymýšlím věci, o kterých ostatní jen mluví. Prostě se s týmem bavíme, pracujeme na super projektech a hlavně, snažíme se posouvat – sebe, naše klienty i svět – dopředu.

Hledám k sobě parťáka, který by mi s tím pomohl.

Kdo jsme a co děláme?

Jsme jednička v oboru webové a digitální analytiky

Jsme Optimics – první česká firma specializovaná na výzkumy a analýzu online zákazníků. Klientům pomáháme s datovou analytikou, vyhodnocením kampaní a reportingem, realizujeme pokročilé implementace Google Analytics či Adobe Analytics, a pomocí UX výzkumů a A/B testování zvyšujeme obchodní výkonnost webů.

Máme přístup k interním informacím a novým beta funkcím produktů Google. Jsme jediný Google Analytics Premium Authorized Reseller, Google Analytics Certified Partner, Google Tag Manager Certified Partner, Google Data Studio Certified Partner a Google Optimize Certified Partner v ČR.

Našimi klienty jsou například Česká spořitelna, Škoda Auto, Equa bank, Invia.cz nebo Hypoteční banka.

Co mě na Optimics baví?

Mám čas na sebevzdělávání, zábavu i práci pro premium klienty

Možnost učit se od kolegů, kteří mají špičkové know-how v jednotlivých disciplínách digitální analytiky. Ať už jsi začínající junior, nebo ostřílený senior, můžeš dělat třeba pro Škoda Auto nebo Českou spořitelnu.

Nezajímá nás, v kolik do kanclu přijdeš, ani kdy odejdeš. Nemáme píchačky, ani tě nikdo nebude kontrolovat. Můžeš pracovat odkudkoliv. Nás primárně zajímá výsledek tvé práce, její kvalita i míra tvého nasazení a zodpovědnosti. Mezi prací si zahrajeme stolní fotbálek a ping-pong, zajdeme na pivko nebo si popovídáme o motorech či motýlech. Klidně v pondělí dopoledne.

Máme také vyčleněný roční rozpočet na sebevzdělávání – je jen na tobě, jestli ho použiješ na koupi lepšího monitoru, letenku na Google Analytics Summit v USA, vstupenku na konferenci nebo třeba na nákup IoT hračiček, které chceš prozkoumat. Kromě toho dostaneš mzdu dle svých schopností a zkušeností, a navíc můžeš počítat s ročním bonusem: 20 % ze zisku firmy jde zaměstnancům.

Koho k sobě hledám?

Parťáka na full-time, který bude ideálně mít

  • dobrou znalost JavaScriptu a jQuery,
  • znalost analytických nástrojů anebo tag management systémů,
  • odhodlání učit se a vymýšlet nové věci a postupy,
  • dobrou angličtinu.

Co se mnou budeš dělat?

Pro naše klienty a pro nás budeš například

  • vymýšlet projekty implementace Google Analytics / Tag Manager a jejich integrace s dalšími systémy,
  • navrhovat architekturu komplexních řešení pro TOP klienty, vyvíjet a implementovat,
  • zodpovídat za kvalitu, realizaci a výstupy,
  • zavádět nové špičkové technologie a postupy uvnitř firmy,
  • hrát povinně ping-pong. 🙂

Zaujalo tě to? Dej mi vědět! Anebo víš co? Prostě k nám přijď na kafe/pivo a řekni mi, jak si představuješ ideální pozici. Přizpůsobíme ti ji. V případě zájmu prosím pošli CV na adresu jakub@optimics.cz, nebo vyplň krátký formulář s odkazem na svůj LinkedIn profil. Ozvu se zpět.

– Díky, Jakub

[tab]

[tab_header][button label=“Chci k vám na kafe“ align=“center“ size=“big“][/tab_header]

[tab_content][contact_form id=“6″ to=“jakub.kriz@optimics.cz“ fields=“linkedin“]Díky! Formulář byl odeslán. Ozvu se, Jakub.[/contact_form][/tab_content]

[/tab]

Hledáte cestu?

My ji známe
a doprovodíme vás

Zamrzli jste?

Pojďte to rozhýbat

Dochází vám dech?

Nekdy je třeba
prostě zpomalit...