Profesionalita
ve svobodném prostředí

Jsme experti v oblasti digitální enterprise analytiky, AdTech platforem, marketingové automatizace, data privacy, využití cloudu v marketingu, data vizualizace a user testingu. Využíváme jak standardizovaných osvědčených postupů, tak inovativního out-of-box přístupu k jedinečným požadavkům klientů.

Tady spí
konzultanti a
architekti

Naši vývojáři díky svému nadšení a přístupu k alfa verzím nových produktů adaptují nové technologie vždy mezi prvními a prošlapávají pro naše klienty nové cesty, aby jim pomáhaly udržet konkurenční výhodu a technologický náskok.

Tady jdeme na výpravu za poznáním

Dataři a vývojáři
na společné výpravě

Díky práci na řadě projektů pro nadnárodní korporace jako je Škoda Auto, Erste Group, CME nebo Rockwool má náš tým unikátní know-how dodávat špičková a škálovatelná řešení pro klienty napříč Evropou.

Optimalizační tým
čelí další výzvě

Jsme hrdí na všechny úspěchy kterých s našimi partnery dosahujem a dbáme na to, abychom společně s našimi klienty zůstávali špičkou v oboru.

Umíme klientům nezávazně poradit a nasměrovat je nebo připravit projekt pro zvýšení efektivity a výkonnosti digitálního ekosystému. 

Interní týmy školíme, aby náš klient jako celek stoupal v žebříčku digital maturity, orientoval se ve svých datech a rozuměl smyslu práce s nimi.

Management
pokořuje horu

Věříme, že poctivě odvedená práce pro naše klienty dělá digitální svět lepším místem, ve kterém vyhrávají všichni.

Jsme sehraný tým různých talentů i mimo naši profesionální expertízu. Kromě řady běžných i nadstandardních benefitů máme každý rok týden volna navíc na dobrovolnické aktivity.

Někteří z nás mají raději pohodlí než tvrdý horský výšlap. Jsme ale tolerantní, proto máme pochopení pro tyto případy.

Back Office
má jiné cíle

Jsme tu nachystaní

Řekněte si
o kvalitní pomoc

Hledáte cestu?

My ji známe
a doprovodíme vás

Zamrzli jste?

Pojďte to rozhýbat

Dochází vám dech?

Nekdy je třeba
prostě zpomalit...